Mertiz 3.0 Hakkında

Merhabalar Değerli Ziyaretçimiz,
Değişmeyen tek şey değişimin ta kendisidir demiş Herakletios. Konu teknoloji olunca, bu değişimin hızı da oldukça da yüksek. Mertiz olarak, biz de değişime ayak uydurmak için web sitemizi A’dan Z’ye yenilemeye karar verdik. Bu süreç zarfında, ürünlerin yerleri yeni mağazaya, yazılarımız yeni başlıklar altına taşınırken, bizde yepyeni ürün ve hizmetleri eklemek için gece gündüz çalışmaktayız. Ciddi bir tecrübeye sahip olduğumuz, İş İstasyonları yine ilk güncellenen konumuz olurken, web sayfalarımıza yansıtmakta eksik kaldığımız, Sunucu, Yedekleme Ürünleri, Yazılımlar, yedek parça ve hatta Yerinde Bakım Hizmetlerimizi bile ürünleştirip sizlerle paylaşıyor olacağız. 

Bu süreçte bilgi almak istediğiniz her konuda bize sitemiz içerisindeki formlardan, Sohbet kutucuğumuzdan, email ile info@mertiz.com’dan veya direkt arayarak 0850 840 60 46 no’lu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. 

Sizlere daha iyi ve daha hızlı hizmet sunabilmek için yaptığımız bu yenileme süreci için tahmini bitiş tarihimizi 15 Nisan 2018 olarak öngördük. Bu sırada, sayfalarımızda ve ürünlerimizde  çoklukla ürün taşınmıştır uyarısı görebilirsiniz. Aradığınız ürünü bulmakta zorlanırsanız yukarıda belirttiğimiz iletişim yoluyla bize hızlıca ulaşabilir ve gerek stok, gerek ürün bilgisi alabilir, gerekse kullanmayı planladığınız yazılıma göre tavsiyelerimizi ve tecrübelerimizi  sizinle daha rahat paylaşabiliriz.

Anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.

Mertiz Ailesi

Kategoriler: Haberler

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.